Durrës, Plazh | 00355692610617

dhomë familjare

Dhomë Familjare

Dhoma familjare është e përshtatshme për familje të vogla. Ajo ka një shtrat dopio dhe dy shtretër tek. Dhoma ka Wi-Fi falas.

Kjo dhomë përmban këto lehtësira:

 • Ballkon privat
 • Televizor LCD
 • Kanale te platformes Digitab
 • Kondicioner
 • Dollap
 • Dush
 • Tualet
 • Frigorifer
 • Peshqirë
 • Tavolinë
 • Recepsion 24 orë
 • Exchange
 • Wi-Fi falas
 • Suport Mjekësor
 • Parkim falas

Një vend pushimi shumë i bukur, shumë mikëpritës, por mbi te gjitha shumë i pastër e me një gatim special.

Albina